• Benas

Kaip pritraukti arti esančius klientus?

Turite restoraną, barą, kirpyklą ar servisą? Norite pritraukti klientus, kurie yra geografiškai arti? Pasinaudokite šiais patarimais ir tapkite matomi Google paieškoje, Google Maps ir socialiniuose tinkluose.Google My Business (GMB) paskyra


GMB paskyra yra tokia pat svarbi, kaip ir kitos socialinių tinklų (Facebook ar Instagram) paskyros. Google algoritmai pirmenybę teikia GMB paskyroms, kurios yra reguliariai atnaujinamas ir turi daug teigiamų atsiliepimų. Norint tapti rekomenduojamu verslu Google lokalioje paieškoje ar Google Maps, reikia:

  • Išsamiai aprašyti įmonės veiklą, paslaugas, paslaugas, bei integruoti raktažodžius.

  • Reguliariai talpinti postus apie renginius, akcijas, produktus ir naujienas.

  • Sudėti interjero ir eksterjero nuotraukas, kurios yra šiuolaikiškos, su filtrais.

  • Atsakinėti į visus klientų Atsiliepimus ir skatinti juos palikti.

  • Talpinti nuorodas į interneto svetainę.


Interneto svetainė


Interneto svetainėje kiekvienas mažmenos taškas ar restoranas turi turėti atskirą polapį. Rekomenduojama atlikti šiuos veiksmus:

  • Sutvarkyti vidinį polapio SEO ir integruoti raktažodžius į svetainės kodą, aprašomuosius tekstus, bei nuotraukų pavadinimus.

  • Integruoti Google Maps žemėlapį su tiksliu adresu, telefono numeriu ir pavadinimu.

  • Sudėti nuorodas į Google My Business ir Facebook paskyras.


Adresas, telefonas, pavadinimas


Labai svarbu, kad adresas, telefono numeris ir pavadinimas visur sutaptų -Google My Business paskyroje, interneto svetainėje, Facebook paskyroje bei kitose informaciniuose portaluose.

Atsiliepimai


Tyrimais nustyta, kad klientai daug palankiau vertiną verslą, kuris atsako į visus Atsiliepimus - tiek neigiamus, tiek teigiamus. Kuo daugiau teigiamų Atsiliepimų, tuo aukštesnė Google pozicija. Skatinti klientus palikti Atsiliepimus galima įvairiais būdais: POS priemonėmis, paprašant žodžiu, siunčiant laišką ar SMS žinutę.

Komunikacija socialiniuose tinkluose ir Google paieškoje


Pasiekti geografiškai arti esančius potencialius klientus yra pigiau, nei reklamuotis nacionaliniu mastu. Reklamuotis galite Facebook, Instagram, Youtube ir Google paieškoje pagal nustatyta perimetrą (pvz. 3 km spindulys). Išbandykite šias stategijas:


Žinomumas

Jeigu jūsų nežino ar turite populiarius konkurentus, tuomet didinkite Žinomumą su video istorija Youtube platformoje arba Facebook naujienų sraute.


Svarstymas

Jeigu jus žino, tačiau dažniau renkasi konkurentus, tuomet atkreipkite į save dėmesį su patarimais, naujienomis, dienos pietų pasiūlymais ar naujomis paslaugomis.


Veiksmas

Paskatinkite veiksmą su nuolaidų kuponais arba akcijomis.


Turite klausimų ar papildymų? Rašykite benas@facelab.lt


42 views0 comments
 

+370 692 66 408

  • Instagram
  • LinkedIn